O NÁS

Chcete nás poznat blíž?
Pak jste tu správně!

M-OCEAN EVENT
& PROMOTION AGENCY

Jsme zkušený tým s více než 20letou praxí v oblasti firemních akcí. Patříme mezi členy Asociace společenské odpovědnosti a Změna k lepšímu. Pracujeme na základě metodiky Responsible event, kterou vypracovala naše zakladatelka Martina Kafková. Tvoříme eventy, na které hosté rádi chodí. Přinášíme zážitky, na které účastníci dlouho vzpomínají. Vzděláváme sebe i druhé, inspirujeme firemní klienty, zákazníky, média, ale i širší odbornou veřejnost. To vše s espektem k zaměstnancům, klientům, oboru, který máme rádi, ale i k přírodě a společnosti obecně.

JAK TO VŠECHNO
ZAČALO?

V klubech. Tam se v 90. letech většina dnešního M-Ocean týmu pohybovala, pracovala, bavila a tančila. V roce 2003 se ale Martina Kafková rozhodla posunout od elektronické hudby k eventům všeho druhu, a zrodil se M-Ocean. A i když se změnily projekty, typy klientů a rozrostl se tým, zůstalo nadšení dělat akce, které zanechají dojem a dávají smysl pro klienta i účastníky. I proto se poslední roky M-Ocean věnuje především udržitelným eventům. Snažíme se edukovat firmy i jejich zaměstnance a pomoci jim udržitelnost zahrnout do jejich firemních hodnot. Věříme, že to má smysl. A naši klienti nás v tom utvrzují.

V ČEM JSME JINÍ?
DOBŘE, ŽE SE PTÁTE!

M-Ocean není klasická firma, a poznáte to už od prvního setkání. Náš tým kromě práce tmelí i hudební vkus, který zakořenil v devadesátkách a už nás nepustil. Živíme spíš květiny než ega, a radši pracujeme, než abychom o sobě mluvili. A děláme to tak už 20 let. Co to pro vás znamená? Že od nás můžete čekat kvalitně propracované eventy, které přinášejí značce zásah v celé 360 komunikaci. Se stejným nasazením ale si ale poradíme i s menšími projekty nebo akcemi svázanými se specifickou komunitou či cílovou skupinou. A všechny naše eventy pořádáme s minimálním dopadem na životní prostředí. Rádi vás i vaše zaměstnance o udržitelnosti proškolíme. A pokud vás zajímá rozdíl mezi drum’n’bass a deep house… tak se nemusíte ptát dvakrát.

MARTINA KAFKOVÁ
Head of M-OCEAN

Je kreativec, eventový stratég, vizionářka a zároveň zakladatelka agentury M-Ocean. Eventy pro své klienty připravuje již přes 20 let, a to v rámci kulturních i komerčních akcí. Poslední roky se věnuje především eventům zodpovědným. Tedy těm, které obsahem nebo formou akcentují udržitelnost, ohleduplnost k životnímu prostředí a kvalitní mezilidské vztahy. Mezi ně patří večírky, konference či teamspirity. A to ve formě offline, online i hybridních eventů nebo udržitelných workshopů. Zároveň je Martina průkopnicí spolupráce mezi ziskovým a neziskovým sektorem. Podílí se také na osvětě v oblasti udržitelnosti, ať už jako členka asociací, tvůrkyně vlastního podcastu, moderátorka nebo jako hostující řečník.

KONTAKT

M-OCEAN AGENCY

Nad Vršovskou horou 88/4, Praha 10, Czechia

1 + 2 =

Informace o ochraně osobních údajů

Eventová agentura M-ocean, s.r.o. se sídlem Nad Vršovskou horou 88/4, Praha 10, PSČ 101 00, IČ: 27960404, DIČ: 27960404,
zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, složce C 129566